Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wiemy jak ważna dla Ciebie jest Twoja Firma

icon2SUPREME

Doradcy Podatkowi

icon3SUPREME

Doradcy Finansowi

icon4SUPREME

Ochrona Środowiska

Dzień Wolności Podatkowej

23 Maja 2015 to Dzień Wolności Podatkowej w Polsce, obliczony przez firmę Deloitte.

Dzień Wolności Podatkowej to umowa data, która obrazuje jak długo musimy pracować aby Nasz dochód pokrył całoroczne zobowiązanie podatkowe wobec budżetu państwa. Jest to data od której , teoretycznie, cały wypracowany dochód pozostaje w naszej kieszeni – nie musimy już nim się dzielić z budżetem państwa. W roku 2015 dzień ten dla Polski wypada bardzo szybko bo już 23 maja 2015r, to prawie ponad miesiąc wcześniej niż w latach poprzednich. Dzień ten dla Polski zazwyczaj wypadał na przełomie czerwca i lipca.

 

Z okazji Dnia Wolności Podatkowej SUPREME Biuro Rachunkowe 26-500 Szydłowiec, ul. Zamkowa 14, organizuje w dniach 25 – 29.05.2015 tydzień otwartych drzwi. W ramach tej akcji Doradca Podatkowy Rafał Czubak będzie udzielał bezpłatnych porad podatkowych dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Każdy odwiedzający w tych dniach Nasze Biuro otrzyma zaproszenie do salonu masażu – wraz z kuponem rabatowym.

Spotkania należy umawiać telefonicznie: +48 604 557 375.

 

Zapraszam serdecznie,

Rafał Czubak Doradca Podatkowy 10140

   

 

Aktualności

SUPREME = Bezpieczeństwo

Ssumienność

U - umiejętność dochowania tajemnicy

P - pracowitość

R - racjonalność postępowania

E - efektywność działania

M - maksimum korzyści

E - etyka zawodowa

 

Czytaj więcej...

 

Strefa Klienta