Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wiemy jak ważna dla Ciebie jest Twoja Firma

icon2SUPREME

Doradcy Podatkowi

icon3SUPREME

Doradcy Finansowi

icon4SUPREME

Ochrona Środowiska

Biuro Rachunkowe Kielce

Wybór Biura Rachunkowe to jedna z najważniejszych decyzji jaką podejmuje przedsiębiorca, ponieważ to od tej decyzji zależy spokój przedsiębiorcy oraz bezpieczeństwo jego firmy i finansów jakimi dysponuje.

Nasze Biuro Rachunkowe finanse klientów stawia na pierwszym miejscu, dzięki informacji jaką klient otrzymuje na czas. W biznesie to właśnie informacja ma największe znaczenie.

 

Biuro Rachunkowe SUPREME - 

świadczy usługi księgowe dla osób prowadzących działalności gospodarczą. Usługi księgowe świadczymy na rzecz przedsiębiorców bez względu na formę organizacyjną-prawną.

Naszymi Klientami są zarówno małe firmy oraz większe spółki prawa handlowego. Na każdym etapie prowadzenia własnego biznesu Naszym klientom służymy radą oraz pomocą poczynając od etapu planowania i zakładania firmy.

Usługi świadczone przez Nasze Biuro Rachunkowe dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. U nas to klient decyduje o zakresie świadczonych usług, w zależności od potrzeb oraz złożoności firmy jaką prowadzi. Księgowość każdej firmy powinna być prowadzona racjonalnie i rzetelnie z jednoczesnym wykorzystaniem optymalizacji podatkowej.

Usługi księgowe świadczymy z wykorzystaniem nowoczesnych systemów rozliczeń oraz komunikacji z klientami. Przy prowadzeniu księgowości nie skupiamy się tylko i wyłącznie na zaewidencjonowaniu dokumentów - staramy się być przewodnikami dla Naszych klientów w świecie zawiłych i niezrozumiałych przepisów prawa.

Przy świadczeniu usług księgowych stawiamy na: sumienność i rzetelność - wspólny mianownik udanej współpracy między Biurem a klientem z jednoczesnym pogodzeniem interesów Skarbu Państwa.

Biuro Rachunkowe SUPREME oferuje:

  1. usługi księgowe
  2. obsługę kadrowo-płacową
  3. bezpłatną rejestrację firmy, w tym ustanowienie pełnomocnika do CEIDG
  4. wypełnianie i składanie deklaracji w/s opłat paliwowych - ochrona środowiska
  5. dotacje i wsparcie finansowe - dotacje z Urzędów Pracy

 

Chętnie się z Tobą spotkamy i porozmawiamy o Twoim Biznesie.

Zapraszamy do współpracy.

   

 

Aktualności

SUPREME = Bezpieczeństwo

Ssumienność

U - umiejętność dochowania tajemnicy

P - pracowitość

R - racjonalność postępowania

E - efektywność działania

M - maksimum korzyści

E - etyka zawodowa

 

Czytaj więcej...

 

Strefa Klienta