Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wiemy jak ważna dla Ciebie jest Twoja Firma

icon2SUPREME

Doradcy Podatkowi

icon3SUPREME

Doradcy Finansowi

icon4SUPREME

Ochrona Środowiska

Audyt Podatkowy Kielce

Audyt podatkowy to usługa dla klientów, którzy chcą zweryfikować poprawność prowadzonej księgowości oraz rozliczeń podatkowych.

 

Usługę audytu podatkowego świadczymy na rzecz klientów, którzy nie mają podpisanej umowy z SUPREME Biurem Rachunkowym o prowadzenie księgowości, bowiem Ci klienci nie potrzebują takiej usługi. Audyt podatkowy jest narzędziem w rękach przedsiębiorcy, pozwalającym mu na wyeliminowanie nieprawidłowości w zakresie prowadzonej księgowości oraz uniknięcie dotkliwych grzywien. To od klienta zależy jaki okres chce objąć audytem podatkowym. Audytem podatkowym objęty może być cały okres rozliczeniowy ( rok ) lub odpowiedni wycinek roku podatkowego ( miesiąc lub kwartał ).

 

Usługę audytu podatkowego świadczymy na podstawie podpisanej umowy oraz zlecenia określającego zakres prac jaki ma zostać wykonany podczas audytu.

Po zakończeniu zlecenia klient otrzymuje opinię z przeprowadzonego audytu wraz ze wskazaniem ewentualnych nieprawidłowości oraz sposób ich uniknięcia bądź naprawienia.

 

Podczas audytu podatkowego nie skupiamy się tylko i wyłącznie na sprawdzeniu dokumentacji księgowej, lecz staramy się poznać otoczenie biznesowe Naszego klienta, tak aby odpowiednio połączyć audyt podatkowy z możliwością zastosowania optymalizacji podatkowej.

 

Naszymi klientami są zarówno firmy małe ( podatkowa księgowa przychodów i rozchodów ) jak również bardziej złożone i rozbudowane przedsiębiorstwa prowadzone w formie spółek ( księgi handlowe ).

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

 

   

 

Aktualności

SUPREME = Bezpieczeństwo

Ssumienność

U - umiejętność dochowania tajemnicy

P - pracowitość

R - racjonalność postępowania

E - efektywność działania

M - maksimum korzyści

E - etyka zawodowa

 

Czytaj więcej...

 

Strefa Klienta